Haberler

 • Plaket Takdimi

  Yönetim Kurulu Başkanımız  Erol TÜRKÜN, 17 yıldır başarıyla sürdürmüş oldukları Yönetim Kurulu üyeliğinden ayrılan Osman Nuri CANİK ve Ahmet AYDIN’a plaketlerini sunmuştur.  

  Ekim 21, 2021
 • Taziye

  Müteşebbis Heyet Kurulu Başkan Yardımcımız Onur KUTLUALP’in kıymetli babası Sn. Muharrem KUTLUALP’in vefatını üzüntüyle öğrendik. TOSAB ailesi olarak, Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabırlar dileriz.

  Ekim 21, 2021
 • Derin üzüntü içerisindeyiz.

  Bursanın saygın firmalarından katılımcılarımız olan VİLLATEKS TEKSTİL SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. ve BUSAN KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. firmalarında yaşanan elim kazalardan ötürü TOSAB ailesi olarak derin üzüntü içerisindeyiz. Bir daha yaşanmaması ümidiyle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

  Ekim 21, 2021
 • Afet Farkındalık Eğitimi

  2021 yılı ‘’Türkiye Afet Eğitim Yılı ‘’olarak belirlenmiş ve tüm illerde eğitim süreci başlamıştır. Bu kapsamda verilen eğitim videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

  Ekim 21, 2021
 • Antalya OSB Eğitim Programları

  Antalya OSB bugüne kadar 179 eğitmen- danışman, 75 eğitim ve danışmanlık firması, Türk Standartları Enstitüsü, Bilim Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, üniversitelerimizin sürekli eğitim merkezleri, paydaş yapılarıyla hizmet sunumunu sağladığı ve 9080 sertifikanın teslimini gerçekleştirdiği eğitim organizasyonlarını 2021 yılı itibari ile paydaşlarımız ve organize sanayi bölgeleri katılımcılarının başvurularına açmıştır. Eğitimler ile ilgili tüm

  Eylül 23, 2021
 • İş Dünyasında Liderlik Eğitimi

  OSBÜK ve TOBB UYUM iş birliği ile ‘’İş Dünyasında Liderlik Eğitimi’’ programı düzenlenecek olup; detayları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. www.tobbuyum.com.tr http://tobbuyum.com.tr/egitim_basvuru.php

  Eylül 23, 2021
 • Ticaret ve Yatırım Fırsatları: Macaristan Toplantısı

  Organize sanayi bölgelerinin katılımcılarının ihracat potansiyelinin artırılması, yeni pazarlar ile tanışması ve ticari fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeleri için 28 Eylül 2021 Salı günü saat 14.00’te Budapeşte Ticaret Müşavirleri Sn. Başak ARASLI AKYOL ve Sn. Meral ŞENGÜL’ün katılımlarıyla çevrimiçi “Ticaret ve Yatırım Fırsatları: Macaristan Toplantısı” düzenlenecektir. Toplantıda, Macaristan’ın ticari ve ekonomik yapısı, ithalat ve ihracat

  Eylül 23, 2021
 • DOSAB Atık Su Arıtma Tesisleri Ziyaretimiz

  Bölge Müdürlüğümüz olarak, DOSAB atık su arıtma tesislerini ziyaret ettik. Başta DOSAB Bölge Müdürü Serhat Şengül, Müdür Yardımcısı Murat İspa, Arıtma Tesisleri Şefi Selen Tunçman ve diğer DOSAB çalışanlarına ziyaretimiz esnasında göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı teşekkür ederiz.

  Eylül 16, 2021
 • Bölge Müdürlüğümüzü TÜİOSB Ziyaret Etti

  Tarımsal Ürün İşleme İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Gül AKYÜREK BALTA, Bölge Müdürü Ebru KARALAR AKDENİZ ve Bölge Müdür Yardımcısı Erdal FIÇICI TOSAB’ı ziyaret ettiler. Yapılan ziyaret için kendilerine teşekkür ederiz.

  Eylül 8, 2021
 • Arıtma Tesisleri Yapım İşi Olağan Toplantısı Yapıldı.

  TOSAB arıtma tesisleri yapım işi ile ilgili olağan toplantı TOSAB Bölge Müdürlüğü personeli, yüklenici firma personeli ve müşavir firma personeli eşliğinde TOSAB Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilmiştir.

  Eylül 8, 2021
 • İŞKUR Programları ve İstihdam Teşvikleri Marmara Bölgesi Bilgilendirme Toplantısı

  Katılım Bağlantısı: https://zoom.us/j/98345604672?pwd=SEt4T1hnUFpXaEtLMVNjdjNsdVRxZz09 Toplantı ID: 983 4560 4672 Şifre: OSBUK4562

  Eylül 8, 2021
 • Arıtma Tesisi İnşaatımız Başladı

  Arıtma Tesisleri Yapım İşi için ihalemizi 17 Haziran 2021 tarihinde Bölge Müdürlüğü binamızda gerçekleştirdik. İhaleyi kazanan firma tarafından kısa sürede başlayan çalışmalar hızla devam etmektedir.

  Temmuz 14, 2021
 • Yol Çalışmalarımız Başladı

  Yol Zemin İyileştirme ve Asfalt Yapım İşleri ihalemizi 19 Ocak 2021 tarihinde Bölge Müdürlüğü binamızda gerçekleştirdik. İhaleyi kazanan firma tarafından kısa sürede başlayan çalışmalar hızla devam etmektedir.

  Temmuz 14, 2021