BURSA TEKSTİL BOYAHANELERİ İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Hakkımızda BURSA TEKSTİL BOYAHANELERİ İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Hakkımızda
Mevzuat

Detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Banka Bilgileri

Detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Formlar ve Evraklar

Detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

TOSAB

TOSAB (Tekstil Boyahanecileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi) Bursa’da yerleşim alanları içerisinde bulunan ve çevre kirliliğine yol açan tekstil boyahanelerini bir araya toplamak ve rehabilite etmek amacıyla kurulmuş bir ihtisas organize sanayi bölgesidir.

TOSAB, kent içinde dağınık durumda kalan ve kendi olanakları ile gelişme imkânı bulunmayan, ayrıca sanayi bölgeleri içinde değişen Türkiye ve dünya ekonomik koşullarında rekabet edebilmeyi amaçlayan tekstil işletmelerini tek çatı altında bir araya getirmeyi ve gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflemiştir. Tekstil Boyahanecileri Yardımlaşma Derneği’nin (BOYDER) kuruluşuyla, TOSAB için ilk adım atıldı.

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgilerinizi güncellemek için info@tosab.org.tr adresimize güncellenmesini istediğiniz kısımları belirterek temasa geçebilirsiniz.

Firma bilgilerinizi info@tosab.org.tr adresimize gönderiniz ve eklenmesi talep ediniz.

Tüm firma bilgileri Excel dosyası olarak elde edebileceğiniz gibi, TOSAB Müdürlüğü’nden basılı olarak da edinebilirsiniz.

Haberler & Duyurular

Haberlerimize ve duyurularımıza bu alandan ulaşabilirsiniz.